Convallis - apartamenty, Zakopane
Convallis - profil na facebook.com

Apartamenty

Mieszczące się w Kościelisku apartamenty CONVALLIS przeznaczone są dla maksymalnie 4-6 osób. Apartamenty oferowane przez pensjonat składają się z pokoju dziennego, połączonego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Kościelisko to miejsce, które przyciąga swoim wyjątkowym położeniem oraz rewelacyjnym dostępem do różnorodnych rozrywek – od turystyki pieszej, przez wspinaczkę, aż po liczne wyciągi narciarskie. Mając świadomość atrakcyjności tego miejsca, Convallis oferuje tanie apartamenty, które z pewnością stanowią dobrą alternatywę dla przesadnie drogich hoteli.

Wszystkie pokoje w Convallis zostały zaaranżowane w taki sposób, żeby przebywanie w nich przynosiło komfort, dlatego ich kolorystyka jest utrzymana w jasnych, neutralnych i stonowanych barwach o ciepłym nasyceniu, które nie męczy oczu i działa odprężająco na organizm. Dbamy o to, by noclegi w Convallis sprawiały jak największą przyjemność, tak, by nasi Goście chcieli do nas wracać.

Specyfikacja apartamentów:

4 dwupoziomowe luksusowe apartamenty o powierzchniach:

II piętro:
2 apartamenty o powierzchni 100m² (z 2 łazienkami oraz 3 balkonami) – przeznaczone dla 6 osób
2 apartamenty o powierzchni 62m² (z łazienką oraz 2 balkonami) – przeznaczone dla 4 osób

16 apartamentów o powierzchniach:
parter:

6 apartamentów o powierzchni 50m² (z łazienką oraz tarasem) – przeznaczone dla 4 osób z możliwością dostawki

Zobacz wirtualne prezentacje apartamentów:

Rezerwacje on-line

I piętro:
6 apartamentów o powierzchni 50m² (z łazienką oraz balkonem) – przeznaczone dla 4 osób z możliwością dostawki

Zobacz wirtualne prezentacje apartamentów:

Rezerwacje on-line

II piętro:
4 apartamenty o powierzchni 42m² – przeznaczone dla 4 osób

Zobacz wirtualne prezentacje apartamentów:

Rezerwacje on-line


Informacje dodatkowe:

Niezależne ujęcie wody; ekologiczne ogrzewanie elektryczne, niezależne dla każdego apartamentu; instalacje: teleinformatyczna tj. TV, internet WiFi; domofonowa; alarmowa; bramy sterowane elektronicznie; rolety elektryczne we wszystkich apartamentach usytuowanych na parterze; klatki schodowe wykończone granitem; 300 programów telewizyjnych w tym polskie: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN,TVP info, TV4, TV Puls, TVN Siedem, PULS 2, TV6, Polsat Sport News; wyposażenie kuchni znajduje się w Ogólnych Warunkach Umowy (OWU);

Informujemy Państwa również, iż doba pobytowa trwa od godziny 15.00. w dniu przyjazdu do godziny 12.00. dnia następnego.

Więcej szczegółów o obiekcie: