Apartamenty Convallis - noclegi Kościelisko
Convallis - profil na facebook.com

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej apartamentów „CONVALLIS”.

Inwestycja – APARTAMENTY „CONVALLIS ”[łac.: w dolinie] – zlokalizowana jest w Zakopanem-Kościelisku przy ul. Sobiczkowej 22 i 24. Pensjonat mieści się na urokliwie położonej działce o powierzchni 3541 m2, z zapierającym dech w piersiach widokiem na centralnie położony Giewont oraz Czerwone Wierchy.

Dwadzieścia nowo wybudowanych apartamentów (oddane do użytkowania w 2011 roku), usytuowanych jest w dwóch budynkach, o wysokim standardzie wykończenia, harmonijnie wkomponowanych w górskie otoczenie poprzez połączenie nowoczesności z tradycyjną architekturą góralską. Budynki wykonane zostały w technologii tradycyjnej, przyjaznej dla środowiska, z użyciem ciepłych, ekologicznych materiałów. Willa wykończona jest drewnem, granitem i elementami kutymi.

Apartamenty „CONVALLIS” Kościelisko

Zamknięte, monitorowane osiedle z placem zabaw dla dzieci, jest wymarzonym miejscem do wypoczynku i chwili relaksu dla wszystkich szukających spokoju i błogich widoków. Dolina Kościeliska jest wspaniałym miejscem wypadowym do odbywania górskich wycieczek, wspinaczki oraz zimą na narty. Wszystkie apartamenty posiadają balkony o powierzchni od 4m2 do 13m2, zaś pokoje usytuowane na parterze mają mini-ogródki. Do każdego apartamentu przynależy także miejsce parkingowe, znajdujące się w garażu podziemnym.

Kościelisko jest miejscem niezwykle urokliwym, charakteryzującym się wszechobecnym spokojem i bliskością natury. Tworząc Convalls doskonale zdawaliśmy sobie z tego sprawę, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby noclegi w naszym pensjonacie były czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Naszym celem było stworzenie miejsca harmonijnego i jednocześnie przepełnionego pasją, w którym nasi Goście będą mogli się zrelaksować i w pełni nacieszyć otaczającymi ich górami.


Dogodne usytuowanie w Kościelisku sprawia, że nocleg w pensjonacie Convallis stanowi doskonałą opcję zarówno dla osób, które chciałyby odpocząć i pospacerować po dolinie, jak i dla tych, którzy są nastawieni na o wiele bardziej aktywny wypoczynek – w pobliżu działają liczne wyciągi narciarskie, w góry prowadzi też wiele szlaków o różnym stopniu trudności, w tym te prowadzące na Giewont i Czerwone Wierchy. Ci zaś, którzy chcieliby się choć na chwilę znaleźć w miejscu nieco bardziej turystycznym, mogą udać się do pobliskiego Zakopanego.

WIRTUALNY SPACER

Serdecznie zapraszamy do odbycia wirtualnej przechadzki po apartamentach. Mamy nadzieję, że zachęci to Państwa do odwiedzenia naszych skromnych progów. więcej...

REZERWACJE

Uprzejmie prosimy o dokonywanie rezerwacji drogą telefoniczną pod numerem telefonu +48 600 25 88 25, przez stronę internetową lub drogą e-mailową: biuro.convallis@gmail.com więcej...

APARTHOTEL CONVALLIS

Oferujemy do sprzedaży wykończone i umeblowane apartamenty o powierzchni 50 m kw. Szczegóły tel. 600 922 039 lub biuro.convallis@gmail.com