Convallis - apartamenty, Zakopane
Convallis - profil na facebook.com

Pensjonat to urokliwe miejsce stworzone z pasją – kochamy góry, dlatego były one dla nas naturalnym miejscem do wybudowania hotelu. Spokój, wszechobecna natura i niesamowite widoki to cechy, jakimi spokojnie można opisać wiele zakątków polskich gór.

Noclegi Convallis - góry

Wiedząc o tym postanowiliśmy postawić na coś więcej niż to – wybraliśmy miejsce, które nie tylko przyciąga swoją urodą, ale również stanowi doskonałą bazą wypadową dla różnego rodzaju aktywności –  Kościelisko to idealne miejsce wypadowe, z którego można wyruszyć wyżej w góry – czy to na spacer (w pobliżu Dolina Kościeliska), czy po to, by się powspinać. Niedaleko znajdują się szlaki o różnych stopniach trudności oraz stoki narciarskie. Nasz pensjonat mieści się w samym sercu naszych pięknych polskich Tatr i to właśnie tutaj oferujemy Państwu komfortowe i luksusowe noclegi.

noclegi Convallis w górachZ okien naszych pokojów rozciąga się piękna i jedyna w swoim rodzaju panorama Tatr, z Giewontem oraz Czerwonymi Wierchami na czele Convallis składa się z dwóch harmonijnie i elegancko wykończonych budynków, w których mieści się łącznie dwadzieścia apartamentów o różnej wielkości, od 42 m2 po 10 m2 – każdy z nich posiada wysoki standard  i ciepły oraz stonowany wystrój, który sprawia, że nocowanie w naszym pensjonacie jest relaksujące i odprężające.


Oferując Państwu noclegi zdecydowaliśmy się nie uzależniać ich od sezonu czy pory roku, noclegi są u nas uwarunkowane długością pobytu oraz ilością osób, dzięki czemu mogą Państwo odwiedzać nas wiosną, latem, jesienią i zimą na takich samych warunkach i w tych samych niskich cenach. Dodatkowo, dzieci do lat 4 nocują bezpłatnie, przy czym nie otrzymują odrębnego miejsca do spania. Każdy z Gości otrzymuje też swoje własne miejsce garażowe lub parkingowe. Na życzenie klientów oferujemy też dojazd z dworca w Zakopanem do pensjonatu.


Każdy z pokoków składa się z sypialni z dużym łóżkiem, salonu, łazienki (w przypadku największych apartamentów dwóch), kuchni oraz jednego do trzech balkonów. W całym pensjonacie można też swobodnie i bezpłatnie korzystać z Wi-Fi.