Convallis - apartamenty, Zakopane
Convallis - profil na facebook.com

Convallis, to więcej niż tylko wygodne apartamenty. Chcieliśmy, żeby nasz stał się miejscem wyjątkowym i niepowtarzalnym, dlatego właśnie we wszystkich możliwych aspektach nowoczesność przeplata się tu z tradycją, tworząc jedną, spójną całość.

pensjonat ConvallisNasz pensjonat usytuowany jest w Zakopanem Kościelisku, dzięki czemu nasi goście mają idealny widok na Giewont i Czerwone Wierchy. W pobliżu znajduje się też zdecydowanie godny uwagi Tatrzański Park Narodowy, który warto odwiedzić niezależnie od pory roku. Pełna uroku okolica i świeże, rześkie powietrze, to z całą pewnością coś, co może przyciągnąć osoby pragnące się wyciszyć i zrelaksować, napawając się przy tym pięknem natury.

Osoby ceniące sobie aktywny wypoczynek z pewnością docenią pensjonat Convallis za jego lokalizację, która idealnie nadaje się jako baza wypadowa w góry lub w sezonie zimowym na stok. Wokół Kościeliska i Zakopanego rozlokowanych jest ponad 200 kilometrów tras skiturowych. W lecie natomiast oprócz wypadów w góry, warto rozważyć wspinaczkę skałkową czy aktywność rowerową.

Nie znaczy to jednak, że osoby, które zamiast wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych, wolą odpocząć i się zrelaksować, również nie znajdą w pensjonacie Canvallis czegoś dla siebie – otoczenie gór i bliskość natury sprawia, że bardzo łatwo można się tutaj wyciszyć.

pensjonat - Dolina ChochołowskaZnajdująca się niedaleko Dolina Kościelisko czy Dolina Małej Łąki sprawiają, że nawet z pozoru zwykłe spacery stanowią pełną wrażeń wycieczkę z zachwycającymi widokami. Na tych zaś, którzy już zdążyli te miejsca zobaczyć, trochę dalej czeka  oraz pełne atrakcji Zakopane.

Pensjonat oferuje eleganckie i komfortowe apartamenty, które z uwagi na ich rozmiar i ukształtowanie, sprawdzą się też doskonale jako miejsce wypoczynku rodzin z dziećmi. Okolica obfituje w miejsca atrakcyjne dla najmłodszych – pod skocznią Wielka Krokiew znajduje się duży plac zabaw, natomiast pod Gubałówką na gości czeka wesołe miasteczko. W sezonie letnim dzieci mogą skorzystać z letniej zjeżdżalni saneczkowej. Warto też pamiętać o tym, że w pobliżu Kościeliska i Zakopanego znajdą się liczne obiekty termalne, jak np. Termy Podhalańskie „Szaflary” czy zespół kąpielisk termalnych Aquapark Baseny Zakopane.