Convallis - apartamenty, Zakopane
Convallis - profil na facebook.com

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że coraz więcej osób szukając miejsc noclegowych, oczekuje czegoś więcej niż kilkunastu metrów kwadratowych, na których mieści się tylko łóżko, szafka i stolik. Pragnienie komfortu i luksusu nie jest nam obce, dlatego właśnie stworzyliśmy pensjonat .

Pokoje w ConvallisUznając, że Kościelisko będzie idealnym miejscem zarówno na odpoczynek, jak i różnego rodzaju aktywności, skupiliśmy się na tym, by oferowane przez nad pokoje spełniały najwyższy możliwy standard. Projektując wnętrza mieliśmy przed oczami wizję apartamentów idealnych – ciepłych, komfortowych, prostych, a przy tym eleganckich i stylowych. W wyniku tych przemyśleń i licznych projektów powstało dwadzieścia apartamentów umiejscowionych w dwóch budynkach o wysokim standardzie oraz ciekawym designie. Wszystkie pokoje, tak samo zresztą jak cały budynek, utrzymane są w ciepłych, przytulnych barwach, uzupełnionych elementami drewnianymi, granitowymi oraz kutymi.


Bliskość natury, w połączeniu z urodą otaczających gór i dolin (m.in. Dolina Kościeliska oraz trochę bardziej oddalona Dolina Chochołowska) sprawiają, że pensjonat Convallis stanowi ciekawą opcję zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób, które chcą odpocząć w towarzystwie znajomych.

Pokoje ConvallisBiorąc to wszystko pod uwagę, stworzyliśmy luksusowe apartamenty o powierzchni, kolejno – 42 m2, 50 m2, 62 m2 oraz 100 m2. Oferowana przestrzeń sprawia, że każdy może poczuć się w nich maksymalnie komfortowo i wyjątkowo. Apartamenty, które przygotowaliśmy przypominają bardziej mieszkania niż standardowe pokoje oferowane zwykle przez pensjonaty. Każdy z apartamentów wyposażony jest w sypialnię, kuchnię, łazienkę (największe apartamenty posiadają dwie), salon oraz jeden do trzech balkonów. Apartamenty są 4 lub 6 osobowe, dzięki czemu są dobrą opcją na przykład dla większej rodziny lub dwóch rodzin, które chciałyby spędzić razem urlop.


Wille wyposażone są w niezależne ujęcie wody oraz ekologiczne ogrzewanie elektryczne, które działa niezależnie w każdym apartamencie. Oprócz tego pokoje posiadają Internet Wi-Fi oraz telewizję z ofertą ponad 300 kanałów. W pensjonacie zamontowana jest też instalacja domofonowa oraz alarmowa, elektronicznie są również sterowane rolety w pokojach na parterze i bramy.